Karta Bavaria

Karta Bavaria
Karta Bavaria

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARTA, 1700-tal, Bavariae Pars Superior, delvis kolorerad, ca 56x48 cm

Veck, skador

432687

2017-01-09