Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR )1800-tal): Kustmotiv med segelbåt och roddare i månsken, olja på duk, ca 68x82 cm

432689

2017-01-09