Ljusstake tenn

Ljusstake tenn
Ljusstake tenn
Ljusstake tenn
Ljusstake tenn
Ljusstake tenn
Ljusstake tenn
Ljusstake tenn
Ljusstake tenn

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKE, tenn, 1800-talets första hälft, klockformad fot med pärlstav, kontrollstämpel i botten, höjd ca 22 cm

Sned, stötskador, bucklor, fläckar, manschetten fastsatt

432690

2017-01-09