Bonad 1900-tal

Bonad 1900-tal
Bonad 1900-tal
Bonad 1900-tal
Bonad 1900-tal

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BONAD, 1900-tal, Egypten, motiv med elefanter, giraffer och fåglar, ca 175x325 cm

Bruksslitage

432696

2017-01-10