Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, skålfat, 1950-tal, Kosta, otydligt signerad Kosta LS 599, ca 45x15 cm
432700
2017-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här