Vicke Lindstrand skål Kosta

Vicke Lindstrand skål Kosta
Vicke Lindstrand skål Kosta
Vicke Lindstrand skål Kosta
Vicke Lindstrand skål Kosta
Vicke Lindstrand skål Kosta
Vicke Lindstrand skål Kosta
Vicke Lindstrand skål Kosta
Vicke Lindstrand skål Kosta
Vicke Lindstrand skål Kosta
Vicke Lindstrand skål Kosta

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, skålfat, 1950-tal, Kosta, otydligt signerad Kosta LS 599, ca 45x15 cm

432700

2017-01-10