Oscar Reuterswärd tusch

Oscar Reuterswärd tusch
Oscar Reuterswärd tusch
Oscar Reuterswärd tusch
Oscar Reuterswärd tusch

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): (2) Perspective Japonaise, signerade Oscar Reuterswärd, tusch på japanpapper samt tusch på akvarellpapper, ca 26x19 respektivce 30x22 cm

432703

2017-01-10