Skrivbord Louis XVI stil

Skrivbord Louis XVI stil
Skrivbord Louis XVI stil
Skrivbord Louis XVI stil
Skrivbord Louis XVI stil
Skrivbord Louis XVI stil
Skrivbord Louis XVI stil
Skrivbord Louis XVI stil
Skrivbord Louis XVI stil
Skrivbord Louis XVI stil
Skrivbord Louis XVI stil
Skrivbord Louis XVI stil
Skrivbord Louis XVI stil

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets mitt, Louis XVI stil, fanerad i olika träslag med intarsia, dekor och draghandtag i mässing, läderklädd skiva, sarg med lådor, höjd 84, 180x91 cm, nyckel saknas

Nyckel saknas, bruksslitage

432704

2017-01-10