Skrivbord Louis XVI stil
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets mitt, Louis XVI stil, fanerad i olika träslag med intarsia, dekor och draghandtag i mässing, läderklädd skiva, sarg med lådor, höjd 84, 180x91 cm, nyckel saknas
Nyckel saknas, bruksslitage
432704
2017-01-10