Monterbord

Monterbord
Monterbord
Monterbord
Monterbord
Monterbord
Monterbord
Monterbord
Monterbord

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MONTERBORD, 1900-talets första hälft, Louis XV stil , fanerad i teak, mässingsdetaljer, höjd 75, 101x62 cm, nyckel saknas

Bruksslitage, ytskador, dekordelar saknas

432705

2017-01-10