Monterskåp gustaviansk stil

Monterskåp gustaviansk stil
Monterskåp gustaviansk stil
Monterskåp gustaviansk stil
Monterskåp gustaviansk stil
Monterskåp gustaviansk stil
Monterskåp gustaviansk stil
Monterskåp gustaviansk stil
Monterskåp gustaviansk stil

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MONTERSKÅP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, mässingsdetaljer, fanerad i bl a teak, höjd 153, 88x38 cm, nyckel och hyllplan saknas

Hyllplan och nyckel saknas, bruksslitage

432706

2017-01-10