Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MONTERSKÅP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, mässingsdetaljer, fanerad i bl a teak, höjd 153, 88x38 cm, nyckel och hyllplan saknas
Hyllplan och nyckel saknas, bruksslitage
432706
2017-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här