Monterskåp Louis XV stil

Monterskåp Louis XV stil
Monterskåp Louis XV stil
Monterskåp Louis XV stil
Monterskåp Louis XV stil
Monterskåp Louis XV stil
Monterskåp Louis XV stil
Monterskåp Louis XV stil
Monterskåp Louis XV stil

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONTERSKÅP, 1900-talets mitt, Louis XV stil, fanerad i valnöt med intarsia, mässingsdetaljer, höjd 178, 77x44 cm, nyckel saknas

Skador sprickor fanerbortfall

432707

2017-01-10