Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TAMBURMAJOR, 1900-talets mitt, lackerad bok, höjd ca 197 cm
Bruksslitage
432708
2017-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här