Tamburmajor

Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAMBURMAJOR, 1900-talets mitt, lackerad bok, höjd ca 197 cm

Bruksslitage

432708

2017-01-10