Trädgårdsurnor

Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor
Trädgårdsurnor

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 1900-tal, cement, releifdekor, sannolikt efter antik förlaga, tvådelad, höjd ca 92, diameter 62 cm

Skador

432717

2017-01-10