Bokskåp England

Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKSKÅP, omkring 1900, England, fanérat i mahogny, dörrespeglar med floral dekor, 2-delat, höjd ca 217, 102x41 cm, nyckel finns men passar endast till ett lås

Slitage och skador,

432718

2017-01-10