Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1900-talets mitt, svartlackerade benställning, höjd ca 64, 136x44 cm
Slitage, ytskador
432721
2017-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här