Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1900-talets mitt, svartlackerade benställning, höjd ca 64, 136x44 cm

Slitage, ytskador

432721

2017-01-10