Johan II Till Pojke med blommor i hand

Såld för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JOHAN II TILL (Österrike 1827-1894): Pojke med blommor i hand, signerad och daterad Till Joh. 1853, olja på pannå, 29,5x37 cm

432723

2017-01-10