Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
JOHAN II TILL (Österrike 1827-1894): Pojke med blommor i hand, signerad och daterad Till Joh. 1853, olja på pannå, 29,5x37 cm
432723
2017-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här