Golvur 1700-tal Norrköping
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLVUR, 1700-tal, urtavla märkt H Eneroth Norrköping No. 712, norrköpingurtavla med romerska siffror, grönmålad med bronserade detaljer, höjd ca 215 cm, nyckel, pendel och lod finns
Slitage, färgbortfall
432724
2017-01-11