Golvur 1700-tal Norrköping

Golvur 1700-tal Norrköping
Golvur 1700-tal Norrköping
Golvur 1700-tal Norrköping
Golvur 1700-tal Norrköping
Golvur 1700-tal Norrköping
Golvur 1700-tal Norrköping

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVUR, 1700-tal, urtavla märkt H Eneroth Norrköping No. 712, norrköpingurtavla med romerska siffror, grönmålad med bronserade detaljer, höjd ca 215 cm, nyckel, pendel och lod finns

Slitage, färgbortfall

432724

2017-01-11