Gunnar Brusewitz blandteknik

Gunnar Brusewitz blandteknik
Gunnar Brusewitz blandteknik

Såld för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Älgar, signerad och daterad -70, blandteknik, bildmått ca17x24 cm

432729

2017-01-10