Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Älgar, signerad och daterad -70, blandteknik, bildmått ca17x24 cm
432729
2017-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här