Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HELMER OSSLUND (1866-1938): Fjällandskap med sjö, signerad Helmer Osslund, olja på smörpapper fäst på pannå, ca 27x26 cm
färgbortfall
432732
2017-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här