Helmer Osslund oljemålning

Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning

Såld för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HELMER OSSLUND (1866-1938): Fjällandskap med sjö, signerad Helmer Osslund, olja på smörpapper fäst på pannå, ca 27x26 cm

färgbortfall

432732

2017-01-10