Astrid Munthe De Wolfe oljemålning

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASTRID MUNTHE DE WOLFE (född 1926): "Madeirabukett", signerad A.M.d.W., olja på duk, ca 60x45 cm

432734

2017-01-10