Fritz Lindström oljemålning

Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962), "Saltvatten (från Kullen)", signerad Fritz Lindström, daterad 1917, olja på pannå, ca 38,5x56 cm

432736

2017-01-10