Carl Einar Figge Fredriksson oljemålning

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1887-1951): Blomsterstilleben, signerad och daterad Fredriksson, otydlig datering, olja på duk, ca 46x38 cm

432737

2017-01-10