Ann-Marie Jönsson oljemålning

Ann-Marie Jönsson oljemålning
Ann-Marie Jönsson oljemålning
Ann-Marie Jönsson oljemålning
Ann-Marie Jönsson oljemålning
Ann-Marie Jönsson oljemålning
Ann-Marie Jönsson oljemålning

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANN-MARIE JÖNSSON (född 1937): Motiv av sommarträdgård, signerad AMJ, olja på duk, ca 91x80 cm

432740

2017-01-10