Einar Jolin

Einar Jolin
Einar Jolin

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): ´´Utsikt mot Riddarholmen Stockholm´´, signerad Jolin, 104/360, färglitografi, ca 45x55 cm

gulnad

432741

2017-01-10