Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG (1884-1966): "Campanile Venedig´´, etsning, signerad A H Hägg och stämpelsignerad och daterad 1914, ca 54x37 cm
Något gulnad
432743
2017-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här