Herman Axel Hägg

Herman Axel Hägg
Herman Axel Hägg

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

AXEL HERMAN HÄGG (1884-1966): "Campanile Venedig´´, etsning, signerad A H Hägg och stämpelsignerad och daterad 1914, ca 54x37 cm

Något gulnad

432743

2017-01-10