Caroline Lindberg oljemålning

Caroline Lindberg oljemålning
Caroline Lindberg oljemålning
Caroline Lindberg oljemålning
Caroline Lindberg oljemålning
Caroline Lindberg oljemålning
Caroline Lindberg oljemålning

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CAROLINE LINDBERG (samtida): "Skimmer", signerad ECC, olja på duk, ca 67x62 cm

432746

2017-01-10