Fritz Lindström oljemålning

Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning
Fritz Lindström oljemålning

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962): Vinterlandskap, signerad och daterad -19, olja på pannå, ca 15,5x23 cm

432749

2017-01-10