Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vintermotiv, signerad och numrerad 33/360, tryckytans mått ca 24x42 cm

432750

2017-01-10