Bordspendyl 1900-talets början

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPENDYL, 1900-talets början, svarvad svärtad trä, bronserad zink i form av kvinnofigur, höjd ca 35 cm

Nyckel saknas, urtavla med sprickor, glas med nagg, bronsering med slitage

432751

2017-01-10