Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärshamn", signerad Roland S, 184/285/25, färglitografi, bildmått ca 44x31 cm

432752

2017-01-10