Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsvy i vinterskrud, signerad Roland S, 10/310, färglitografi, ca 40x29 cm

Något gulnad

432754

2017-01-10