Jacob Hägg

Jacob Hägg
Jacob Hägg
Jacob Hägg
Jacob Hägg

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACOB HÄGG (1839-1931): (2) Visby, signerad J Hägg, och daterad 1914 reps 1916, etsningar, ca 39x29 cm

Något gulnad

432761

2017-01-10