Guido Gambone vas

Guido Gambone vas
Guido Gambone vas
Guido Gambone vas
Guido Gambone vas
Guido Gambone vas
Guido Gambone vas
Guido Gambone vas
Guido Gambone vas
Guido Gambone vas
Guido Gambone vas
Guido Gambone vas
Guido Gambone vas
Guido Gambone vas
Guido Gambone vas

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GUIDO GAMBONE, Italien, 1909-1969, vas med två mynningshål, genombruten dekor, stengodschamotte, geometrisk dekor, höjd 22, bredd 14,5 cm, 1950-tal, signerad Gambone, Italy

432763

2017-01-10