Tarik Hardaga oljemålning

Tarik Hardaga oljemålning
Tarik Hardaga oljemålning
Tarik Hardaga oljemålning
Tarik Hardaga oljemålning

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TARIK HARDAGA (född 1960): Stilleben med körsbär och porträtt av flicka, signerad T Hardaga, olja på pannå/collage, ca 107x76 cm

432767

2017-01-10