Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
TARIK HARDAGA (född 1960): Stilleben med körsbär och porträtt av flicka, signerad T Hardaga, olja på pannå/collage, ca 107x76 cm
432767
2017-01-10