Gunnar Norrman

Gunnar Norrman
Gunnar Norrman

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR NORRMAN (1912-2005): Träd, signerad och daterad G.Norrman 1949, litografi, 23/25, bildyta 47x23 cm

432768

2017-01-10