Skrivbord i sengustaviansk stil

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, s.k. partnersdesk, sengustaviansk stil, fanerad i mahogny, beslag fothylsor i mässing, höjd 77, 132x87 cm

Ytskador, blekt, fothylsor samt lister saknas

432770

2017-01-10