Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, s.k. partnersdesk, sengustaviansk stil, fanerad i mahogny, beslag fothylsor i mässing, höjd 77, 132x87 cm
Ytskador, blekt, fothylsor samt lister saknas
432770
2017-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här