Torsten Thunberg olja

Torsten Thunberg olja
Torsten Thunberg olja
Torsten Thunberg olja
Torsten Thunberg olja
Torsten Thunberg olja
Torsten Thunberg olja

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORSTEN THUNBERG (född 1921): Dansös, signerad Thunberg, olja på duk, ca 73x38 cm

432773

2017-01-11