Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOR HÖRLIN (1899-1985): Sommarlandskap. signerad Tor Hörlin, olja på duk, ca 54x65 cm
UTSTÄLLD: Vårutställingen Nationalmuseum 19??,
Kunstmuseet Köpenhamn, Nutida Svensk konst 1942
432776
2017-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här