Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad Y Edelman, 82/150, färglitografi, bladmått ca 60x44 cm

432777

2017-01-11