Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): "Druvan", signerad Angelica Wiik EA, färglitografi med glitter, ca 87x28 cm, oramad

432778

2017-01-11