Torsten Thunberg olja

Torsten Thunberg olja
Torsten Thunberg olja
Torsten Thunberg olja
Torsten Thunberg olja
Torsten Thunberg olja
Torsten Thunberg olja

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORSTEN THUNBERG (född 1921), Sittande kvinna, signerad Thunberg, olja på duk, ca 73x60 cm

432780

2017-01-11