Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Tulpaner, signerad och daterad Olle Hjortzberg -57, ca 30x22 cm
432782
2017-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här