Stig Borglind etsning

Stig Borglind etsning
Stig Borglind etsning

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG BORGLIND (1892-1965): "Flora Suecica II" signerad Stig Borglind, etsning, ca 31x22,5 cm

Gulnad

432785

2017-01-11