Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HENRY GUSTAFSSON (1943-2005): "Lyftet", signerad Henry G, tenn och stenart, numrerad 135, höjd inklusive sockel ca 22 cm
432787
2017-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här