Henry Gustafsson

Henry Gustafsson
Henry Gustafsson
Henry Gustafsson
Henry Gustafsson
Henry Gustafsson
Henry Gustafsson
Henry Gustafsson
Henry Gustafsson
Henry Gustafsson
Henry Gustafsson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENRY GUSTAFSSON (1943-2005): "Lyftet", signerad Henry G, tenn och stenart, numrerad 135, höjd inklusive sockel ca 22 cm

432787

2017-01-11