Stig Borglind gravyr

Stig Borglind gravyr
Stig Borglind gravyr
Stig Borglind gravyr
Stig Borglind gravyr

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG BORGLIND (1892-1965): "Strandäng", signerad Stig Borglind, etsning och torrnål, ca 19,5x21,5 cm

432788

2017-01-11