Stig Borglind gravyr

Stig Borglind gravyr
Stig Borglind gravyr

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG BORGLIND (1892-1965): "Midsommar", signerad Stig Borglind med dedikation, etsning och torrnål, ca 19,5x19,5 cm

432789

2017-01-11