Ulla Forsell

Ulla Forsell
Ulla Forsell
Ulla Forsell
Ulla Forsell

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULLA FORSELL, glas, signerade och daterade Ulla -75, cuppa i polykrom glasmassa, höjd ca 24 cm

Varierande höjd

432790

2017-01-11