Kamilo Ruzicka oljemålning

Kamilo Ruzicka oljemålning
Kamilo Ruzicka oljemålning
Kamilo Ruzicka oljemålning
Kamilo Ruzicka oljemålning
Kamilo Ruzicka oljemålning
Kamilo Ruzicka oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

KAMILO RUZICKA (1899-1972): Skördetider, signerad och daterad Kamilo Ruzicka 1960, olja på duk, ca 73x 92 cm

432794

2017-01-11