Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
KAMILO RUZICKA (1899-1972): Skördetider, signerad och daterad Kamilo Ruzicka 1960, olja på duk, ca 73x 92 cm
432794
2017-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här