Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1934): Stilleben med blommor och frukter, signerad L Jirlow, 377/400, färglitografi, ca 54x38 cm

432796

2017-01-11