Hallbyrå

Hallbyrå
Hallbyrå
Hallbyrå
Hallbyrå
Hallbyrå
Hallbyrå
Hallbyrå
Hallbyrå
Hallbyrå
Hallbyrå

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLBYRÅ, 1900-talets andra hälft, Louie XVI-stil, trelådig, faner i flertalet träslag, intarsiadekor, höjd ca 76, 52x34

Ytslitage

432797

2017-01-11